Alüminyum Cephe Sistemleri, TSE belgeli tüm alüminyum profil ve cam markalarını atölyelerimizde son teknoloji makina parkurumuzda titiz işçilik ile işleyip, Türkiyenin heryerine sevk edip projelerinize sadık kalarak ve sorunsuz şekilde uygulama ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Silikon Cam Cephe

Silikon cephe sistemi, projede belirtilen aralıklarda ve her kat döşeme betonuna  galvanizli çelikten üretilmiş bağlantı elemanları ile  bağlanan taşıyıcı dikey profiller ile bunlar arasına istenilen ölçüde cam takabilmek  için dikey profillere özel bağlantı elemanları  ile bağlanan yatay  profillerinden oluşan sisteme denir

Kapaklı Cephe

Kapaklı cephe sistemleri, alüminyum ve camın bir araya gelmesiyle yapılan dış cephe giydirme sistemidir. Dikey ve yatay Görseli ve ekonomik olduğundan dolayı tercih edilir. Bu sistemde  yatay ve dikey çizgiler ön plandadır.

Kapaklı cam cephelerde açılır kanat yapılabilir. Bu sistemde gizli kanat ve kasa profili, çelik makas kol ve karşılık montajı yapılarak açılır gizli kanat imalatı yapılır.

Kompozit Levha

Aluminyum Kompozit cephe kaplaması çift tarafı alüminyum levha ile kaplı 4mm kalınlığında istenilen ölçü ve şekilde, dış ve iç mekanlarda  uygulanır.

Projeye uygun olarak yapılmış çelik karkas üzerine  ölçüsüne göre hazırlanmış levhalar vidalı sistemle montaj edilir.

Renk ve Desen seçenekleri mevcuttur..

Transparan Cephe

Bina projesine uygun, paslanmaz çelik konstrüksiyondan, karkas yapılması ve camların kenarlarından delinerek çelik rotiller ile taşıyıcı karkasa bağlanması ile yapılır.

Cam kalınlıkları uygulanan projedeki genişlik yüksekliğe göre değişebilir. camlar arasına özel silikon ile dolgu uygulaması yapılır.