ÖNCÜ ALÜMİNYUM

Kurucumuz Hükmü Ayhan’ın 1976 yılında alüminyum doğrama sektörüne girişiyle edindiği tecrübe sonucunda, 1984 yılında Bahçelievler Haznedar da kurulmuştur.

1987 yılında üretim tesisini Güngören’e taşıyarak üretim kapasitesini bir adım ileriye taşımıştır. Öncü Alüminyum 1998 yılında sektörün ihtiyaçlarına ve yeniliklere ayak uydurmak adına üretim faaliyetlerini 3 farklı atölyede devam ettirmektedir.

Hükmü Ayhan tarafından sağlam temeller üzerine kurulmuş olan Öncü Alüminyum bir aile şirketi olarak müşterilerine kaliteli ve özgün projeler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Başlıca faaliyetlerimiz;

Öncü Alüminyum olarak yıllık alüminyum işleme kapasitesi 80 ile 120 ton arasındadır. Şirket olarak öncelikli amacımız kapasitemizi arttırmanın yanı sıra, kalitemizi sektöredeki 40 yıllık tecrübemiz ve işinde uzman kadromuz ile farklı kılarak, sektör de öncü ve yenilikçi bir şirket olma değerimizi korumaktır.

1984’ten bugüne tecrübemiz, üretim kalite standartlarına uygun imalathanemiz, uzman personelimiz ve birbirinden değerli çözüm ortaklarımız ile değerli işlerinize talibiz.